Witamy na oficjalnej stronie zakładu stolarskiego MebelArt.

Jesteśmy wieloletnią, wykwalifikowaną firmą charakteryzującą się rzetelnością i profesjonalizmem. Otwartą na pomysły i potrzeby klientów. Posiadamy również zasób własnych kreatywnych idei, którymi chętnie się dzielimy.

Aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania wyroby tworzymy z wielką starannością i dbałością oraz przy pomocy profesjonalnych maszyn, co w końcowym efekcie daje solidne i funkcjonalne produkty wysokiej jakości, które idą w parze z rozsądną ceną.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która nadaje swoim meblom własny charakter oraz oferuje ciekawe rozwiązania i projekty-Skontaktujcie się z nami. Jesteśmy w stanie zrealizować Wasze pomysły.

Możemy Państwu zaoferować fachowe doradztwo. Chętnie pomagamy w doborze materiałów do stworzenia wybranego wyrobu, oraz w aranżacji pomieszczeń z ich użyciem.

Tworzymy różnego rodzaju meble, niezależnie od jego przeznaczenia i miejsca, w którym ma się znajdować.

Podczas prywatnych spotkań cierpliwie wysłuchamy jakie są Państwa oczekiwania, Aby potem móc je całkowicie spełnić. Stworzymy razem unikalny projekt który zadowoli Wasze oko oraz będzie w pełni funkcjonalny.

Dodatkowo oferujemy profesjonalny montaż we wskazanym miejscu.

Napisz do nas Zadzwoń do nas